Kamu ve özel sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle 2012 yılında Çevre, İş Güvenliği ve Kalite Yönetim sistemleri danışmanlığı hizmeti sunmak amacıyla kurduğumuz ÇİGEM; Çevre danışmanlığı yeterliliğini aldıktan sonra ÇED Hizmet yeterliliği konusunda da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.

ÇİGEM GROUP, bünyesinde yetkilendirmelerini tamamladığımız ALY TMGDK A.Ş. ve Kent Asbest Hizmetleri LTD. ŞTİ. ile tehlikeli madde ve asbest yönetimi konularında da faaliyet göstererek ulusal ve uluslararası çerçevede geniş alana yayılma hedefine bir adım daha yaklaşmıştır.

Endüstriyel atıksu arıtımı konusundaki tecrübelerimizi Marmara Üniversitesi Teknopark içerisinde ÇİGEM TECH markamızla yer alan AR-GE merkezimiz ile daha da güçlendirerek teknolojik ve bilimsel veriler ışığında yurtiçi ve yurtdışında başta anahtar teslim atıksu arıtma tesisleri olmak üzere sürdürülebilir çevre teknolojileri alanında değer katmaktayız.

Sürdürülebilirlik kapsamında sektöre değer katabilmek adına yerli ve milli teknoloji çalışmalarımızla inovatif proje ve çözümler ürettiğimiz grup firmamız CORS A.Ş. ile de ÇİGEM GROUP olarak uzman teknik kadromuzla daha geniş alanlara hizmet sunmak için çalışmaktayız.

İştiraklerimiz

kentasbest_logo

Tespit edilen asbestli yapıların ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde sökümünün yapılması, oluşacak olan asbestli ve asbest ile kontamine olmuş atıkların bertaraf edilmesi amacıyla tecrübeli Asbest Söküm Uzmanları tarafından kurulmuş grup firmasıdır.

aly-logoo1

ALY TMGDK, ADR (Tehlikeli Malların Karayolunda Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Anlaşma) ve Ulaştırma & Altyapı Bakanlığı tarafından yayımlanmış mevzuat kapsamında, tehlikeli madde ile iştigal eden işletmelere hizmet verir.

Vizyon & Misyon

Çevre Mühendisliği alanında ihtiyaç duyulan danışmanlık, AR-GE ve proje süreçlerini gerçekleştirme misyonumuz doğrultusunda; işletmeler için gerekli olan profesyonel desteği, yetkin çalışma arkadaşlarımızla ve sürekli gelişmeye açık organizasyon anlayışımızla sunmak, global gelişmeleri yakından takip ederek çevre, arıtma ve sürdürülebilirlik teknolojilerinde en çok tercih edilen firma olma hedefiyle vizyonumuza değer katmak için çalışmaya ve üretmeye devam etmekteyiz.